Šachové soustředění NM 2014

4. 10. 2014
Šachové soustředění NM 2014

Šachové soustředění již popáté

(článek zde)

  Poslední zářijový víkend bude pro změnu vyhrazen tradičnímu víkendovému soustředění na Novém Městě. ŠK Spartak Chodov za podpory společnosti Údržba silnic Karlovarského kraje, a.s. a KŠSKV pořádá další šachovou akci. V termínu 26.-28.9 se mladí šachisté sejdou před zahájením sezóny, aby potrénovali mozkové buňky a také trochu užili víkendu. Bude fotbálek a jiná zábava, žádný strach, výšlap není v plánu :-) . Kromě trenérů se na vás těší Pat (Přemek) a Mat (Marcel).

  INFO: Přátelé, sraz účastníků je na Novém Městě u chaty PAM v 17:00 hodin. Pokud někdo chcete z Chodova vzít, prosím obracejte se na Přemka (724 431 012) nebo Martina (774641683), zda mají v autě volno. Já jsem bohužel v Jihlavě a příjezd na čas je s otazníkem, odvoz tedy bez záruky. Jinak jsem pochopitelně také k dispozici, tzv. last minute :-) .

Skupina A: Jan Špička, Jan Stuška, Stanislav Srba, Pavel Gárský, Lenka Gárská, Richard Randák, Patrik Frai, Tadeáš Čabala Skupiny B a C: Jan Choma, Matyáš Bokr, Petr Špička, Marek Bubelini, Aleš Ořechovský, Josef Machulka, Markéta Vlasáková, František Mikát - rozdělení na místě