Víkendové soustředění na sněhu

31. 3. 2019
komentářů

V rámci TCM Chodov proběhlo víkendové soustředění se Zuzanou Štočkovou, která si tentokrát připravila hned tři bloky. V pátek po příjezdu jsme se ubytovali, povečeřili a šup na to. První blok jsme absolvovali do 21:00. Soustředění se zúčastnili také „špunti“, kteří střídavě trénovali s Patem a Matem. Nikolka si večer užila se Zuzkou, která jí vyprávěla pohádky a údajně i Míša poslouchala se zaujetím 😊.

Sobotní budíček se neobešel bez rozcvičky, kterou Přemek pojal celkem drasticky, běhalo se. První na ní dorazil Aleš s Míšou, Nikola si připsala alespoň bodík za závěrečnou stafáž 😊. Po ranní hygieně snídaně a dopolední tréninkový blok, který si děti zpestřily sladkou svačinou. Míša měl totiž ve čtvrtek narozeniny a dovezl sebou výbornou roládu a sloní slzy. Bylo toho hodně, takže přišlo i na odpolední repete. Zdravíme do Chodova Míšovu maminku 😊.

Odpolední program přinesl po obědě sportovní aktivitu. Zatímco kolem nás svištěli běžkaři, my jsme si pod vedením neohroženého Přemka zahráli fotbal na sněhu. To že se děti při tom bořily do bílé masy našeho sportovního ředitele naprosto pohltilo, že se nakonec do utkání zapojili i dospěláci. Přiznám se bez mučení, že jsem vlezl do brány a nevylezl. Ani koule od Míši, která mě chtěla rozhodit a pohodlně skórovat, mě od záměru odestát zápas v „kysně“ nemohly odradit. V závěru jsem si pak vychutnal svoji pomstu. Vyhlásil jsem soutěž o velkou čokoládu pro ty, kdo ji zkouluje. Uspokojení při sledování prchající Míši bylo veliké a Nikolka, která se do role vžila tak, že si připsala 10 zásahů a všechny je navíc pečlivě počítala, získala titul „vzorný mstitel“ a s ním i zaslouženou odměnu.

Po převlečení a již zmiňované svačině č. 2, nás čekala odpolední a zároveň poslední část tréninku. Po večeři se s námi Zuzka rozloučila, neboť ji zítra čeká zápas. Večerní program byl volný, podle v kusu a nálady. Nejmladší účastníci soustředění skončili v hospodě, starší přivezla nad ránem policie a my s Přemkem spokojeně se slinou u pusy nevěděli o světě již krátce po desáté. Pravda, tohle nám asi nezbaštíte, ale to s tou slinou zase nebylo daleko od reality 😊.

Odbyla 22:00 hodina a na pokojích byl klid, dokonce i starší, o nichž jsme kdysi psali jako o potěru, to zabalili a šli spát. Spali všichni včetně nás. Inu Přemkův sněhový fotbal vykonal divy. Ráno rozcvička nebyla, neboť jsme zaspali a snídani stíhali jen tak tak. Posun v času v tom byla ale tentokrát nevině 😊. Turnaj proběhl spíše ve volném stylu, u některých partií se více kecalo, než přemýšlelo. Vašek nás navíc během celé akce bavil svými výroky, publikovat je ale nebudeme. Před obědem jsme pečlivě dobalili (pokud něco bude chybět, určitě to zůstalo na Božáku) a vyklidili pokoje. Oběd byl speciální, každý si mohl vybrat z nabídky na co měl chuť, takže pestrost jídla jen dokreslila odlišné preference ve stravování.

Je neděle 13:30 hodin a soustředění končí. Odjíždíme směr domov. Hezký zbytek neděle.

Děkujeme Městu Chodov a Karlovarskému kraji za podporu

šachy chodov

Přidat komentář