Vánoční trénink

13. 12. 2021

Poslední trénink přípravky byl sladký

Konečně jsem se dočkal :-). Poslední letošní trénink byl vskutku netradiční. Jednak proběhl už v pondělí, jednak se vůbec netrénovalo, ale blicalo a taky mlsalo. A čeho, že jsem se dočkal? Turnaj jsem zvolil dvoukolový a tedy v bleskovém tempu a to byste nevěřili, kolik dětí se rozčilovalo, že je to málo času. Hned na prvním tréninku roku 2022 jim to připomenu, až mi za 5 vteřin ohlásí řešení tří tahové kombinace na zisk materiálu :-). Mimochodem Eliška také nemá ráda rychlou hru, ale je to dívka a vydrží nedělat blbosti a pak sklízí plody, pánové. Stejně jako ve vánočním blicáku naší tréninkové skupiny, který ovládla se 100% ziskem! 

šachy Chodov

Během turnaje měly děti povolený doping a hádejte kdo byl největší slaďouš? No jasně, Kubík. Sušenky ale konzumoval způsobně, aby nenadrobil na šachovnici :-).

šachy Chodov

Při vyhlášení výsledků jsem rovněž ocenil práci v průběhu pololetí, kdy se hodnotilo řešení diagramů (vyhrála Eliška), aktivita při tréninku (vyhrál Vilík) a výsledky turnajů speciálních pěšcových šachů (opět vyhrála Eliška).

Vánoční turnaj: 1. Eliška 6 bodů, 2. Pája 4 body, 3. Kubík 1 bod, 4. Vilík 1 bod (o třetím místě rozhodla dodatečná partie)

šachy Chodovšachy Chodov

 

šachy Chodov