Vánoční Bludišťák

19. 12. 2018
komentářů

Poslední trénink v roce jsme s Přemkem pojali jednak společně a jednak hodně volně. Místo tréninku se hrál turnaj. "Prckové" ze šachové školičky si vyzkoušeli, jaké to je hrát "opravdové" šachy a děti se vzájemně i poznaly, protože jinak trénují skupiny v jiné dny a moc se nepotkají. Obdrželi jsme 5 omluv, přesto byla účast 17 hráčů výborná. Každý si odnesl nějakou cenu, vítězové pak diplomy a medaile. Přemek napekl cukroví, takže během přestávek jsme mohli ochutnat, co že se mu povedlo nejlépe.  

Pohár vybojoval až na druhé pomocné hodnocení Jirka Ulč, před Míšou Pechem, třetí místo bral Vašek Vojíř. Čtyřlístek hráčů z A-skupiny, kteří logicky turnaj opanovali uzavřel Tomáš Wildhaber. Vyhlásili jsme rovněž vítěze kategorií. Přípravku ovládl Jirka Pomikálek, šachovou školičku Romča Doležal, kategorii do 8 let Lukáš Zrůst a do 10 let Míša Pech.

Věříme, že hráči využijí možnost potrénovat na konci prosince v rámci soustředění KTCM v Karlových Varech, viz. informace v akcích a v lednu to zase rozjedeme na plné obrátky :-). Pořádáme totiž KPDSŽ (12.1.), sraz 1. ligy (19.1.) a začíná série tréninků s IM Zuzanou Štočkovou (26.1.).

šachy chodovšachy chodovšachy chodov

 

šachy chodov

Komentáře

Napsal uživatel - MatnuancySo, 07/13/2019 - 16:56

Commander Cytotec Buy Generic Doxycycline Uk <a href=http://xbmeds.com></a&gt; Amoxicillin 500mg How Long To Take Dutasteride Purchase Internet Windsor Kamagra Oral Jelly Online Australia

Přidat komentář