Šachové akce a semináře

1. 3. 2020
komentářů

Chodov plný šachu

Následující dva měsíce budou šachově velmi plodné. Ve spolupráci s Krajským šachovým svazem jsme připravili na sobotu 14. března školení pro obsluhu online přenosů, neboť v rámci pořádání ledové olympiády svaz od kraje získal 10 DGT souprav, které bude poskytovat v rámci propagace šachu pořadatelům šachových podniků. Pro školení jsme získali výborného lektora v osobě Radima Borůvky, webmastera ŠSČR. Ve stejném termínu proběhne první letošní víkendový trénink se Zuzkou Hagarovou, čímž pokračujeme ve spolupráci se skvělou lektorkou i v tomto roce. Trénink je určen nejsilnějším vybraným hráčům z řad mládeže.

Školení "Obsluha online přenosu" - propozice    

Víkendový tréninky s IM Hagarovou - propozice 1

O týden později nás čeká v Teplé poslední kvalifikační turnaj mládeže. V sobotu 21. března tak budeme znát všechny finalisty a krajského přeborníka v nejmladší kategorii U10. Propozice zatím nejsou k dispozici.

Koncem března budeme držet pěsti Lukáškovi, který odjede do Vyškova na MČR dětí do 8 let. Propozice zatím nejsou k dispozici, k akci však bude vytvořen na našem webu článek.

Chodovský šachový festival vypukne 4. dubna a k V. ročníku si nadělil malý dárek. Kromě tradičních krajských přeborů mládeže v kategoriích U10, U12 a U14 letos v Chodově proběhne souběžně i krajský přebor dospělých! My se kromě šachového a doprovodného programu budeme opět těšit na sladké kouzlo maminek našich dětí :-). 

Chodovský šachový festival - KP rozpis - propozice

Do třetice opět sobota a druhý trénink se Zuzkou, který opět proběhne v DDM Bludiště Chodov. Pozvánky vybraným hráčům budou včas odeslány.

Víkendový tréninky s IM Hagarovou - propozice 2

Víkend 16. - 17. května nás v Chodově čeká další významná akce a to finále letošního krajského přeboru mládeže. Propozice budou včas zveřejněny a organizátoři opět počítají s parádní mládežnickou akcí, včetně přenosů na webu. 

šachy chodov

Přidat komentář