MČR V RAPID ŠACHU

14. 9. 2021
komentář

O uplynulém víkendu se hned tři zástupci našeho oddílu zapojili do bojů o titul mistra ČR v Rapid šachu. Aleš Zrůst, Lukáš Zrůst a Nikola Kůsová. Statečně po celý víkend bojovali za šachovnicemi. Na medaile to bohužel nestačilo, ale naši osmiletí v kategorii HD10 mají další dva roky ještě co ukázat.

A jak naši mládežníci dopadli ? Aleš v kategorii H12 skončil ve velké konkurenci na 37.místě. Lukáš skončil na 13.místě a Nikola na 8.místě. Všem třem hráčům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu v hlavním městě.

MČR rapid

Komentáře

Napsal uživatel - MarcelSo, 09/18/2021 - 10:39

Špunti už mají v kategorii H10 jen jeden rok, strašně nám stárnou :-). Výsledek je však velmi pěkný a zaslouží gratulaci. Příští rok už to možná cinkne.

Přidat komentář