KP jednotlivců mládež

15. 2. 2020
komentářů

Chodovská výprava čítá 17 hráčů

Dnes startuje 2. kvalifikační turnaj mládeže, který již může hodně napovědět o ambicích našich hráčů. Tradičně se hráči sejdou v Novém Sedle, aby se "poprali" o medaile a také své šance na účast ve finálovém turnaji, který letos v květnu hostí Chodov. 

Kategorie H16

Václav Vojíř (průběžně 1. místo), Tomáš Orava, Tomáš Wildhaber, Martin Soukup, Arnošt Přemysl

Nejstarší kategorie čítá zatím nejmenší účast. První turnaj vyhrál k naší radosti Vašek, šanci na postup do finále však určitě má i někdo z dalších chodovských hráčů.  

Kategorie H14

Tomáš Kratochvíl, Michal Pech, Vilém Krajmer, Jakub Červenka

Kuba bude dnes dotahovat peleton, neboť v Karlových Varech chyběl pro nemoc. Finále by nemělo utéci ani Míšovi. Pro Vildu to pak dnes bude premiéra.   

Kategorie H12

Lukáš Zrůst (průběžně 1. místo), Aleš Zrůst, Eliška Rudertová, Roman Doležal

Kategorii zatím dominuje Lukáš, který v prvním turnaji dosáhl na 100% bodů. Určitě to ale nemá předem jisté, přeci jen hraje starší kategorii a silných soupeřů tu má dost. Pokud nebude šaškovat a bude trpělivý, měl do finále postoupit rovněž Aleš.  

Kategorie H10

Jan Jirků, Pavel Jirků, Jakub Surý, Alexandr Ševčenko  

Nejmladší kategorie končí po třech turnajích, finále se zde nehraje. Nejlépe si vede zatím Saša, kterému medaile utekla minule až v samém závěru. Stejně jako Vilda, zde si premiéru odbude Kubík, nejmladší chodovský hráč. 

šachy chodov

Přidat komentář