Finále KP jednotlivců

26. 6. 2020
komentářů

Chodov je připraven na finále KP

Zítra startuje dvoudenní finálový turnaj KP mládeže v kategoriích U12, U14 a U16. Vlivem pandemie se letos neuskutečnil třetí kvalifikační turnaj, což mohlo z části ovlivnit složení finálových šestic, přesto lze říci, že favorité v Chodově rozhodně chybět nebudou. Pro účastníky je připraven pitný režim, ovoce a věcné ceny. První tři obdrží poháry a diplomy, pořadatel si navíc pro všechny účastníky připravil medailovou upomínku.

V pátek odpoledne proběhla finální úprava hrací místnosti, včetně stěhování nábytku. Vašek a Míša, kteří mi pomáhali zaslouží velkou pochvalu.   

U12 - v nejmladší kategorii vstupuje do turnaje se 100% ziskem v kvalifikaci teprve sedmiletý Lukáš Zrůst. Uvidíme, jak se vypořádá s delším tempem a staršími soupeři v boji o postup a M_Čech. Tam má mimochodem zajištění již postup v kategorii U10. Finále si zahraje první náhradník, chebský Vojtěch Zálešák. Na MČ postupují první dva.

Účastníci: Lukáš Zrůst (ŠK Spartak Chodov), Jakub Očenášek (KŠ Tietz), Jaroslav Ugrenovich (ŠK K. Vary), Adriana Kodetová (ŠK K. Vary), Ondřej Bláha, Vojtěch Zálešák  (oba Valdštejn Cheb).  

U14 - v kategorii, kde máme dvojí zastoupení, lze čekat nejvyrovnanější boje a titul přeborníka může získat hned několik hráčů. Největším favoritem na startovní čáře bude Jaromír Kodet. Tři nejsilnější oddíly v kraji zde mají rovnoměrné zastoupení. Na MČ postupují první tři.

Účastníci: Jaromír Kodet (ŠK K. Vary), Michaela Šedá (KŠ Tietz), Jakub Červenka (ŠK Spartak Chodov), Petr Špička (ŠK K. Vary), Michal Pech (ŠK Spartak Chodov), Vojtěch Tegda (KŠ Tietz).  

U16 - v nejstarší kategorii je favoritem Jan Očenášek, ale my věříme, že naše želízko v osobě Vaška Vojíře jej dokáže pořádně potrápit. I zde do bojů nakonec zasáhne první náhradník, domácí Tomáš Wildhaber. Na MČ postupují první dva.

Účastníci: Jan Očenášek (KŠ Tietz)Václav Vojíř (ŠK Spartak Chodov), Jindřich Tegda (KŠ Tietz), Šimon Pastierik (ŠK K. Vary), Adam Rozlivek (KŠ Tietz), Tomáš Wildhaber (ŠK Spartak Chodov).

 

Propozice

Nasazení - oprava s náhradníky

Výsledky

Fotografie - příprava hracího sálu

šachy chodov

Přidat komentář